35.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Georgina e Ronaldos më në formë se kurrë

spot_img

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografitë dhe videot që poston, Georgina zakonisht në fokus vë linjat trupore seksi që posedon.

 

View this post on Instagram

 

Buen día ? Vamos a quemar la tarta de anoche ?? Beige outfit @aloyoga?

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on


Kështu ka vepruar edhe në postimin e fundit. Në një video të postuar nga palestra, Georgina gjithë fokusin e vë tek të pasmet.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat