fbpx

Habit Edi Rama/ Kryeministrin nuk e kemi parë kurrë kështu, publikon fotot me gruan duke…

Kryeministri Edi Rama ka surprizuar bashkëshorten e tij Linda Rama në 10 vjetorin e tyre.

Ai ka publikuar në Instagramin e tij një foto ku shihet ndërsa shkëmben një puthje me Lindën, e cila mban në duar një buqetë të madhe me trëndafila. “10 vjet”, shkruan Rama në krah të fotos duke e shoqëruar edhe me një zemër të vogël.

Me sa duket 10 vite dashuri, apo 10 vite më shumë në jetën e tij, e kanë bërë romantik kryeministrin, duke ndarë dhe kështu momentesh intime e njëherazi romantike.

1 2
<
>