31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

J.Lo shijon pushimet në Majami

spot_img

Këngëtarja latine Jennifer Lopez ,së bashku me partnerin e saj, Alex Rodriguez, janë me pushime në Majami.

Sipas Daily Mail, çifti kanë shkuar për pushime dje, pasi kanë publikuar edhe disa fotografi në rrjete sociale.

Ata shihen se janë të lumtur dhe duket se janë duke e shfrytëzuar në maksimum këtë pushim.

Këngëtarja dhe i dashuri i saj sportist kanë dy vite së bashku .

Të dy kanë nga dy fëmijë nga martesat e mëparshme dhe shpeshherë shihen të gjithë së bashku si një familje e lumtur në udhëtimet e tyre. Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez po dalin që prej muajit mars të vititt 2017./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat