fbpx

Ja se si Elgit Doda i vodhi zemrën Klea Hutës

Këngëtarja e njohur, Klea Huta po shijon lidhjen e saj të dashurisë me kompozitorin e njohur Elgit Doda.

Në rrjete sociale gjithashtu nuk mungojnë herë pas here fotot e dedikimet e ëmbla dhe secili mbështet vazhdimisht partnerin në punën e tij.

Së fundmi, Klea ka postuar një instastory ku na tregon se si Elgiti i ka vjedhur zemrën.

Nuk kanë qenë fjalët, por ka qenë muzika që e ka bërë për vete Klean.

“Kur më pyesin: Po si ta mori zemrën?”- shkruan Klea krahas videos së partnerit, duke e lënë përgjigjen të kuptohet vetë.