29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Jennifer Lopez publikon foto sensuale nga pushimet

spot_img

Vetëm një ditë pasi nisi pushimet në Majami me të dashurin e saj, Alex Rodriguez, këngëtarja ka publikuar foto sensuale me bikini.

49-vjeçarja me forma perfekte ka ndarë një foto me ndjekësit e saj, me bikini me ngjyrë jeshile.

Krenare për format e saj, Lopez ka kombinuar rrobat e banjës me një palë syze me ngjyrë jeshile dhe të kuqe.

I dashuri i saj, Rodriguez, ka shkrepur foton.

Më pas, J.Lo ka publikuar një selfie në instagram story ku ka uruar për Ditën Ndërkombëtare te Grave.

‘Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Grave të gjitha mbretëreshave të mia, sot edhe çdo ditë’-shkruan Jennifer Lopez./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat