fbpx

Jonida Vokshi jep një tjetër lajm

Aktorja e njohur, Jonida Vokshi ditë më parë befasoi të gjithë kur tregoj se shumë shpejt ajo po planifikon martesën. E ftuar në ‘Xing me Ermalin’ ajo foli më shumë rreth jetës private dhe bëri publike lidhjen e saj ne aktorin dhe producentin nga Kosova, Besnik Krapi.

Por krahas jetës private ajo ka edhe një karrierë të gjatë dhe të suksesshme.

Aktorja përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram ka treguar se ajo do të jetë moderatore e festivalit PriFest. Festivali PriFest do të mbahet nga 16 deri me 22 korrik në Prishtinë