fbpx

Justin Bieber jo i lumtur, trajtohet për depresionin

Screenshot_3-9.jpg

Sipas burimeve, Justin Bieber po lufton me depresionin, dhe ai thuhet se po merr trajtim. Burimi tha, “Justin duket i lodhur, ai ka luftuar shumë pak.”

Mesa duket këngëtari i njohur Justin ka kaluar momente të vështira gjate karrierës së tij, ai ka qenë në depresion gjithë kohës për shkak të  kamerave në fytyre dhe fansat që e ndiqnin kudo.

 

Burimet shtuan se niveli i suksesit të Justin ka kontribuar gjithashtu në shëndetin e tij mendor. “Ai kishte qasje në çdo gjë dhe gjithçka dhe ishte e rrethuar nga njerëz që thanë vetëm ‘Po’,” shpjeguan ata.

Një nga burimet bëri të qartë se ky lloj depresioni nuk kishte të bënte aspak me martesën tij me Hailey Baldwin , nuk është shkaku i gjendjes aktuale mendore dhe emocionale të Justin.

https://www.instagram.com/p/BlBvw2_jBKp/

“Ajo nuk ka të bëjë fare me Hailey ai është shumë i lumtur me të. Është vetëm diçka tjetër që ai lufton me veten” Justin kohët e fundit ka folur për Vogue se si fama e ka prekur atë dhe se si ai filloi abuzimin e drogës

Ai tha: “E gjeta veten duke bërë gjëra që më vinte turp, duke qenë super-promocionues dhe i lodhur, unë mendoj se kam përdorur Xanax per t’u ndier më mirë… Unë kam qenë me të vërtetë në depresion në turne. kjo, dhe unë jam ende duke përpunuar aq shumë gjëra për të cilat unë nuk kam folur, kam qenë i vetmuar, kam nevojë për pak kohë “.

Thuhet se Justin aktualisht po ndihmohet përmes këshillimit dhe “ai duket i bindur se do të ndjehet mirë shumë shpejt”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303