fbpx

Kejvina Kthella ‘tërbon’ rrjetin, poston foton ‘hot’

kejvina-780x439.png

Modelja Kejvina Kthella u bë e njohur në Shqipëri teksa ishte velinë në emisionin Xing me Ermalin.

Ish-velina është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku ndan foto me ndjekësit nga përditshmëria e saj.

Së fundmi Kejvina ka postuar një foto ku duket mjaft provokuese dhe ka marrë komente pafund nga fansat.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303