fbpx

Khloe Kardashian e tepron me photoshop-in!

img-8409-1549020486-1.jpeg

Khloe Kardashian një ndër vazjat më të përfolura të showbizit, falë familjes Kardashian duket se e ka tepruar dorën me photoshopin.

Fansat kanë qenë të parët të cilët e kanë akuzuar Khloe-n se ajo ka përdorur photoshop dhe e ka deformuar dorën e saj.

Në foton e publikuar nga Khloe mund ta vini re qartë se dora e saj duket e deformuar dhe jo normale. Fansat e Khloe-s janë irrituar dhe nuk kanë nguruar tia shprehin nëpër komente.

Por kjo nuk është hera e parë që Khloe dështon më photoshopin.

Në fakt ajo nuk është as e para dhe as e fundit, pasi të gjitha femrat e familjes Kardashian kanë dështuar me Photoshopin./real-news.tv

Burimi:Cosmopolitan

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303