31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Kur do të publikohet filmi “2 Gisht Mjaltë” ?

spot_img

Pas një kohe të gjatë pritje zbulohet data  se kur do të publikohet filmi i shumëpritur “2 Gisht Mjaltë”.

Filmi i zhanrit komedi ku protagonistë kryesorë janë aktori i humorit Ermal Mamaqi si dhe Elvana Gjata.

Filmi thuhet se ka qenë gati prej kohësh por pas ngjarjeve të fundit ku u përfshi i fejuari i këngëtares Elvana Gjata u shty.

Por më në fund tani u zbulua edhe data se kur do të publikohet në kinema.

Filmi do të jetë prezent në të gjitha kinematë në datë 28 mars.

Regjisori i filmit është regjisori turk Emir Khalilzadeh.

Në role të tjera të këtij filmi do të jenë edhe aktorë të njohur si: Koço Devole, Marjana Kondi, Bujar Asqeriu, Natasha Sela, Olta Daku, Ervin Doko, Ervin Bejleri, Eglein Laknori, Blerim Destani etj./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat