fbpx

Lajmi fundit/ COVID prek Zyrtarin e lartë të PD

Kryetari i PD në Roskovec, Gëzim Caushi ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Abcnews.al shkruan  se Caushi prej 10 ditë është me temperaturë dhe kollë.

Kreu i PD i është nënshtruat testit për Covid-19 dy ditë më parë dhe ka rezultuar pozitiv. Caushi po mjekohet në shtëpi, ndërsa ditën e sotme gjendja e tij është përmirësuar.