fbpx

Lajmi fundit/ Ish-deputeti shoqërohet nga Policia, zbulohet arsyeja

edu.jpg

Është shoqëruar nga Policia e Lezhës, ish-deputeti Eduart Ndocaj. Bëhet me dije se shkak për shoqërimin e Ndocajt është bërë një incident ku ai ka qenë i përfshirë gjatë përurimit të shtëpisë muze të Gjergj Fishës.

Ndocaj nuk ka pasur ftesë për të qenë i pranishëm në këtë aktivitet, ku do të jetë dhe vetë Rama, dhe kjo është bërë shkak për shoqërimin e tij me forcë.

Vijon…

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303