fbpx

Lajmi fundit/ Vdesin 2 pacientë nga COVID, ja sa rezultuan pozitiv nga 451 testime

aj.jpg

Ministria e Shëndetësisë sapo ka konfirmuar 2 humbje jete nga COVID-19, ndërsa bëhet me dije se 96 persona kanë rezultuar pozitivë nga 451 testime.

Një 64-vjeçare nga Shkodra dhe një 63-vjeçar nga Elbasani kanë humbur jetën.

Vijon…

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303