33.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Liam Neeson përballet me akuzat për racizëm

spot_img

Aktori i njohur, Liam Neeson është përballur me një sërë akuzash lidhur me një deklaratë që ai bëri para disa ditësh.

Liam rrëfeu se një e afërmja e tij është përdhunuar nga dikush me ngjyrë dhe aktori ka rrëfyer se ka mbajtur armë në dorë para 40 vitesh për të zhdukur zemërimin e tij.

Menjëherë, aktori ka rrëfyer se nuk është racist, pavarësisht se ai ka pasur një inat shumë të madh ndaj atij personi me ngjyrë që i përdhunoi të afërmen.

Këtë deklaratë ai e ka bërë në emisionin ‘Good Morning America’./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat