fbpx

Loredana pjesë e ‘trendit’, poston foton gjysmë nudo nga krevati

E njohur dikur si e dashura e Mozzik, Loredana Zefi tashmë është në ditët më të mira të karrierës së saj. Ajo ndiqet nga plot 2 milionë njerëz në Instagram dhe ka fituar mjaft famë në Gjermani, ku po jeton momentalisht me bashkëshortin e saj Mozzik dhe vajzën Hana.

Ka kohë që përflitet për një ndarje mes çiftit por asgjë s’është zyrtarizuar ende.

Pas postimeve “thumbuese” të dy parterëve duket se Loredan nuk i ka shpëtuar ‘trendit’ të VIP-ave, të cilët kanë postuar të paktën një herë foto nudo në rrjetet e tyre sociale.

24-vjeçarja ka pozuar nga krevati ku ka qenë e zhveshur po s’është ekspozuar shumë për shkak të çarçafit që e mbulon.

/real-news.tv/