23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Mamaqi i rikthehet “Portokallisë”?

spot_img

Prej vitesh është autor dhe moderator i emisionit të tij “Xing me Ermalin”, por siç e dini fillimet e Mamamqit në televizion ishin si aktor humori te “Portokallia”.

 

Ditën e sotme aktori i humorit, Rezart Veleshnja, zbulon se Ermali do të rikthehet në spektaklin e humorit, por si i ftuar.

Veleshnja ka publikuar në profilin e tij në “Instagram” një video ku tregon se Mamaqi do të ngjitet në skenën e “Portokallisë” këtë të diel.

“Ermal Mamaqi sot në ‘Portokalli’. Do ta ndriçojë skenën këtë javë”, shkruan aktori i humorit.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat