30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Mateus Frroku publikon baladën e tij më të re

spot_img

Para pak ditësh lajmëroi publikun, me anë të një postimi në Instagram se do publikonte këngën e tij më të re.

Këngëtari shqiptar Mateus Frroku ka publikuar baladën më të bukur në ketë fillim viti.

Kënga titullohet “Pa këmbe në tokë” dhe është një bashkëpunim me Threedots dhe Daniel Jovetski, që është kujdesur për videoklipin e kësaj kënge.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat