fbpx

“Më gënjeu…”. Zbardhet dëshmia e autorit që vrau biznesmenin në Himarë

goro.png

Policia ka arrestuar autorin e vrasjes së biznesmenit Niko Goro në Himarë.

Mësohet se autori Kliti Leka, nip në Himarë,  ka deklaruar se “I kam dhënë tokën, më kishte lekë borxh. Më ka marr tokën.”

Motivi i vrasjes mendohet se është një konflikt për pronën dhe se Goro i kishte autorit 70 mijë euro borxh.

“Goro po ndërton në tokën time. Më gënjeu.” kanë qenë fjalët e autorit, i cili ka pranuar edhe krimin e rëndë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303