Melania me fustan ‘Gucci’ për të respektuar britanikët

Zonja e parë Melanie Trump është parë e veshur me një fustan Gucci të dizenjuar veçanërisht për vizitën zyrtare në Londër.

Melanie la Shtëpinë e Bardhë për të ushëtuar drejt Britanisë së Madhe me një fustan të frymëzuar nga pamjet më të larmishme të Londrës.

Fustani me ngjyra të ndritshme përmban monumentet më të njohura në Londër, duke përfshirë Big Ben, Bridge Tower, autobusët e famshëm dykatëshe dhe Shtëpinë e Parlamentit.

Melania doli nga Shtëpia e Bardhë me fustanin unik për t’u bashkuar me bashkëshortin e saj para se të niseshin për në Londër.

Trumpët do të mbërrijë në kryeqytetin e Britanisë së Madhe të hënën për një vizië tre-ditore, e cila do të përfshijë takime me familjen mbretërore dhe një darkë shtetërore ekstravagante në Buckingham Palace./real-news.tv/

melanie's dress melanie's dress 2 dress details dress setails1 dress details
<
>