fbpx

“Merrni masa pa patur ende viktima”. Rudina Hajdari shokon në Kuvend

rudina-3.jpg

“Është e papranueshme që një femër të kërcënohet, kanë ardhur persona në zyrë dhe më kanë kërcënuar. Merrni masa para se do të ketë viktimë në këtë Kuvend, asnjë deputet të mos hyjë pa u kontrolluar mirë, duhet të jemi seriozë”, u shpreh Hajdari.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303