fbpx

Meta mbledh sot Këshillin e Sigurisë, ja si do zhvillohet mbledhja

Presidenti Ilir Meta ashtu siç njoftoi, do të mbledh sot në orën 12:00  Këshillin e Sigurisë.

Mësohet gjithashtu se mbledhja e Këshillit të Sigurisë do të zhvillohet online.

Kujtojmë se deri më tani janë konfirmuar 123 të prekur nga COVID-19 dhe 5 persona kanë ndërruar jetë.