20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Miley Cyrus kthehet në LA me të dashurën e re

spot_img

Ato janë rikthyer! Miley Cyrus u kthye në Los Angeles me të dashurën e saj të re ,Kaitlynn Carter, ditën e mërkurë,pas famës që morën nga pushimet e bujshme në Itali.

Ndarja nga bashkëshorti i saj u bë akoma dhe me negative kur Miley u akuzua se merrej me drogë dhe e tradhtonte Liam Hemsworth.

E gjithë situata e bë akoma dhe më e e bujshme kur Miley u kap “mat” duke u puthur në jaht me të dashurën e saj të re, Kaitlyn Carter

Një ditë më vonë, Miley dhe burri i saj Liam Hemsworth njoftuan se kishin vendosur të ndaheshin pasi qëndruan të martuar që nga dhjetori i kaluar.

/real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat