fbpx

Moti për sot, ç’do ndodhë në mesditë?

moti-2.jpg

Gjatë ditës së sotme, moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim verilindje me shpejtësi maksimale 8 m/sek në bregdet. Temperaturat do të jenë me rritje në mesditë.

Zonat  malore  4/18°C

Zonat e ulëta  5/23°C

Zonat bregdetare 10/22°C

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303