fbpx

Moti për sot, e enjte 24 shtator 2020

moti.jpg

Gjatë ditës së sotme moti do të jetë kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara nga reshje shiu dhe rrebeshe shiu. Era do të jetë me drejtm jugperëndim me shpejtësi maksimale deri në 15-20 m/sek në bregdet. Temperaturat do të jenë me rënie.

Zonat  malore  14/24°C

Zonat e ulëta  18/27°C

Zonat bregdetare 19/27°C

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303