fbpx

Moti për sot, e hënë 14 shtator 2020

Gjatë ditës së sotme moti do të jetë diell dhe vranësira në shtim në të gjithë gjatë mesditës. Era do të jetë me drejtim verilindje  me shpejtësi maksimale deri në 8 m/sek në bregdet.

Temperaturat do të jenë me rënie graduale.

Zonat  malore  15/30°C

Zonat e ulëta  16/35°C

Zonat bregdetare 19/33°C