fbpx

Moti për sot, e hënë 21 shtator 2020

Gjatë ditës së sotme moti do të jetë me diell dhe vranësira deri mesatare në juglindje ku do të ketë reshje të izoluara shiu. Era do të jetë me drejtm jugperëndim me shpejtësi maksimale deri në 7 m/sek  bregdet.

Temperaturat do të jenë me rënie. 

Zonat  malore  12/27°C

Zonat e ulëta  16/31°C

Zonat bregdetare 17/29°C