fbpx

Moti për sot, e martë 1 shtator 2020

moti.jpg

Ditën e sotme moti do të jetë me vranësira mesatare dhe reshje shiu me stuhi në bregdet në orët e para të mëngjesit. Era do të jetë me drejtim veriperëndim me shpejtësi maksimale deri në 15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5-1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie të konsiderueshme.

Zonat  malore  18/30°C

Zonat e ulëta  17/31°C

Zonat bregdetare 21/29°C

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303