fbpx

Moti për sot, e martë 2020

moti.jpg

Gjatë ditës së sotme, moti do të jetë me diell dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore. Era do të jetë me drejtim verilindje me shpejtësi maksimale deri në 12 m/sek  bregdet.  Temperaturat do të jenë me rritje.

Zonat  malore  17/34°C

Zonat e ulëta  18/37°C

Zonat bregdetare 21/35°C

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303