fbpx

Moti për sot, e mërkurë 16 shtator 2020

Gjatë ditës së sotme moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare përgjatë zonave malore. Era do të jetë me drejtim jugperëndim me shpejtësi maksimale deri në 7 m/sek në bregdet.

Temperaturat do të jenë të larta.

Zonat  malore  14/32°C

Zonat e ulëta  13/35°C

Zonat bregdetare 18/34°C