fbpx

Moti për sot, e mërkurë 21 tetor 2020

Gjatë ditës së sotme moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta në mesditë. Era do të jetë me drejtim veri perëndim, me shpejtësi maksimale 8m/sek në bregdet.

Temperaturat do të jenë rritje.

Zonat  malore  4/18°C

Zonat e ulëta  6/25°C

Zonat bregdetare 11/24°C