fbpx

Moti për sot, e mërkurë 23 shtator 2020

Gjatë ditës së sotme moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të pasuara nga reshje shiu dhe stuhi. Era do të jetë me drejtm jugperëndim me shpejtësi maksimale deri në 10-20 m/sek në bregdet. Temperaturat do të jenë me rënie:

Zonat  malore  15/24°C

Zonat e ulëta  18/30°C

Zonat bregdetare 19/28°C