fbpx

Moti për sot, e mërkurë 30 shtator 2020

moti-re-2-768x307-1-696x411.jpg

Gjatë ditës së sotme moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pasuara nga reshje lokale në juglindje. Era do të jetë me drejtm veriperëndim me shpejtësi maksimale 8 m/sek në bregdet.

Temperaturat do të jenë me rënie në mëngjes.

Zonat  malore  7/21°C

Zonat e ulëta  13/25°C

Zonat bregdetare 17/25°C

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303