fbpx

Moti për sot, e premte 23 tetor 2020

Gjatë ditës së sotme moti do të jetë  diell dhe vranësira kalimtare në relievet malorë. Era do të jetë me drejtim veriperëndim me shpejtësi maksimale 6 m/sek në bregdet. Temperaturat do të jenë me rritje të konsiderueshme.

Zonat  malore  3/24°C

Zonat e ulëta  3/26°C

Zonat bregdetare 8/24°C