fbpx

Moti për sot, e shtunë 29 gusht 2020

temperatura.jpg

Gjatë ditës së sotme moti do të mbetet me diell dhe kalime të pakta të vranësirave në zonat malore. Era do të jetë me drejtim juglindje me shpejtësi maksimale deri në 6 m/sek në bregdet.

Temperaturat do të jenë me rritje.

Zonat  malore  17/34°C

Zonat e ulëta  17/37°C

Zonat bregdetare 19/34°C

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303