fbpx

Mozzik reagon për lajmin e ndarjes nga Loredana

auto_Screenshot_2-161567149628.png

Prej disa kohësh mediet rozë kanë shkruar për një krizë krizë të mundshme midis çiftit Loredana-Mozzik.

Fillimisht  fansat e çiftit të njohur nisën me dyshime për shkak të prezencës së tyre të rrallë në Instagramin e njëri-tjetrit e më pas edhe projektet e Loredanës në të cilat mungonte Mozzik.

Përveç kësaj, kjo u “vulos” në ditën kur reperja festonte ditëlindjen e Mozzik nuk e uroi.

Megjithatë, gjithçka paska qenë gënjeshtër dhe mbase lojë e çiftit për të qenë në vëmendjen e medieve.

Mozzik më në fund mbylli të gjitha thashethemet me një fotografi të cilën e postoi mbrëmë duke treguar se gjatë gjithë kohës ka qenë prapa gruas së tij me të cilën ka edhe një vajzë.

/real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303