fbpx

Mrekulli/ Pas 65-orësh nën rrënojat e tërmetit tragjik, nxirret gjallë vajza 3-vjeçare, mamaja dhe vëllezërit….

vajza.png

Pas 65 orësh nën t e tërmetit fatal në Izmir, është nxjerrë e gjallë vajza 3-vjeçare Elif Perincek.

Gjithë familja e vogëlushes mbeti nën rrënoja pas shembjes së ndërtesës ku ndodheshin, por nëna e saj me 3 vëllezërit dhe motrat dolën pas 23 orësh teksa vajza mbeti.

Elif Perincek ishte së fundmi personi i 106-të që u nxor nga rrënojat në Izmir gjallë kurse viktimat po i afrohen shifrës së 70-ës.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303