fbpx

MSH sapo konfirmon rastin e parë me COVID-19 në Kukës, ja sa raste të reja u shënuan sot

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar pak minuta më parë se është shënuar rasti i parë me koronavirus në qytetin e Kukës. Ndërkohë gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 8 raste të reja me COVID-19, nga 236 teste të kryera.

6 të prekur janë në Tiranë, një është personel shëndetësor në Shkodër, dhe një nga bluzat e bardha në Kukës, që shënon edhe rastin e parë në këtë qytet me COVID-19.

Vijon…

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303