fbpx

Ndahet Kylie Jenner dhe Travis Scott ?

Modelja e njohur me miliona ndjekës në rrjete sociale është mjaft e komentuar dhe gjithmonë në qendër të medieve rozë. Kësaj here Kylie Jenner ka postuar një selfie në llogarinë e saj personale në Instagram, brenda dollapit të saj gjigant.

View this post on Instagram

ain’t a game, boy 🎮🖤🖤🖤🖤

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Por ka një gjë: Si duket ajo në po atë pjesë mban një foto të saj dhe të Travis Scott (të dashurit të saj), por që në postimin e saj në fundit ajo foto nuk shihet gjëkundi. Për më tepër, ajo në postim shkroi dhe “Kjo nuk është lojë, djalë.” – e kjo mjaftoi që fansat e saj të komentojnë pa fund duke pyetur se a është ndarë ajo nga i dashuri e njëkohësisht nga babi i vajzës së saj Stormie.

Për ta pasur më të qartë, për këtë kornizë me foto bëhet fjalë:

View this post on Instagram

happy sunday 🖤✨

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

 /real-news.tv/