fbpx

Nisma bombastike, zëdhënësi zbulon planet e Metës, ja ç’do ndodh nga e hëna…

mjaft.jpg

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook ka reaguar lidhur me pyetjet që i janë drejtuar Presidentit për një sërë nismash dhe vendimesh shumë të rëndësishme që ka thënë se do të ndërmarrë në ditët në vijim.

Tedi Blushi bën me dije se:

Presidenti Meta do të kërkojë takim me të gjithë kryetarët e Partive Parlamentare që braktisën Kuvendin në shkurt 2019, për të diskutuar lidhur me situatën dramatike ku ndodhet vendi. Padyshim do të ketë edhe të tjera inisiativa, vendime dhe takime shumë të rëndësishme!”- njofton zëdhënësi për mediat i presidentit Meta, Tedi Blushi.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303