33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Këngëtarit të njohur i ndërron jetë motra 18-vjeçare

spot_img

Motra Felicite e Louis Tomlinsit njërit prej anëtareve të grupit One Direction, është gjetur e vdekur në shtëpi nga një atak në zemër. Ajo vjen pasi mamaja e tij Johannah vdiq nga leuçemia në vitin 2016.

Louis ka mbetur “i shkatërruar dhe i tronditur” nga vdekja e Felicit.

Ajo ka nderruar jere pas një sulmi të dyshuar në zemër në apartamentin e saj në katin e katërt në Earls Court, në perëndim të Londrës, të mërkurën në mesditë.

Modelja dhe influencuesja e mediave sociale dyshohet se ndërroi jetë pas një ataku në zemër.

“Në këtë fazë ende nuk dihet arsyeja e saktë. Autopsia do të bëhet në kohën e duhur”, thuhej në deklaratën nga policia.

Ajo postoi për herë të fundit në Instagram, ku ka mbi 1.3 milionë ndjekës, të dielën e 10 marsit.

“Nuk e di pse dukem kaq e shokuar”, shkruante Felicite në mbishkrimin e fotos, ku pozonte para pasqyrës.

Louis mësohet se do të performonte këtë fundjavë këngën “Two of us”, e realizuar në kujtim të nënës së tij të ndjerë.

“Nuk do ta dish kurrë sesa më ka marr malli/ Ditën që të morën, do të doja të isha unë në vendin tënd”, thuhet ndër të tjerash në tekstin e këngës.

Nëna e tij Johannah u nda nga jeta në moshën 43-vjeçare në 2016-n, pas një beteje të gjatë me leuceminë.

Këngëtari ishte shprehur për mediat se e kishte shumë të vështirë ta performonte këngën para motrave të tij Felicite, Charlotte, Daisy dhe Phoebe.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat