29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Pink nderohet me yll në ‘Walk of Fame’ në Hollywood

spot_img

Pink është nderuar me yll në “Rrugën e Famës” të martën në Hollywood, Kaliforni.

Këngëtarja ishte e shoqëruar nga burri i saj Carey Hart si dhe fëmijët Willow dhe Jameson.

“Ajo është një interpretuese unike. Ajo hipnotizon audiencën me zërin e saj dhe performancat e mbushura me aksion”, tha Ana Martinez, nga Hollywood Walk of Fame./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat