fbpx

Pjesë e ‘Disney’, Beyonce shkruan tjetër kontratë për shumën marramendëse

Beyonce-1.jpg

Beyonce ka bërë së fundmi një marrëveshje me kompaninë e njohur të ‘Disney’, për 3 filma që do të vijnë në të ardhmen dhe kapin shumën e 100 milionë dollarë.

Kujtojmë se Beyonce ka bashkëpunuar për filmin ‘Lion King’ në të cilin interpretonte zërin e ‘Nala’ dhe pati një sukses tepër të madh.

Nuk dihet ende se cilat do të jenë 3 filmat e ardhshëm, megjithatë një prej tyre do të jetë i ngjashëm me dokumentarin ‘Elephants’, në të cilin ka marrë pjesë edhe Meghan Markle.

 

Real News

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303