fbpx

Publikohen fotot e para të bebit mbretëror

Më në fund publikohen fotot e para të bebit mbretëror së bashku me Meghanin dhe Princin Harry.

Mediat e huaja si Elle dhe Harper Bazaar kanë publikuar fotot vetëm dy ditë pas lindjes së Dukeshës Meghan.

Ndryshe nga Kate Meghan pozoi jo në daljen e martenitetit por në Kështjellën Windsor.

Ajo u shpreh se ndihej mjaft e lumtur pas lindjes dhe se ishte me fat se pranë saj ka dy djemtë më të mirë në botë.

Meghan e përshkroi ndjesinë si nënë e re thjesht ‘magjike’. /real-news.tv

Burimi:Harper Bazaar