31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Publikohet bashkëpunimi i Era Istrefit me DJ e njohur

spot_img

Era Istrefi nuk di të ndalet!

Këngëtarja e njohur me origjinë nga Kosova ka bashkëpunuar me dy DJ tw njohur, Dimitri Vegas dhe Like Mike, ku videoklipi është publikuar ditën e sotme në kanalin e  tyre tw ‘Youtube’.

Kënga mban titullin ‘Selfish’, një këngë mjaft ritmike që i shkon stilit të Erës.

Sa i takon pamjes, Era duket një yll i vërtetë si gjithnjë.

Më poshtë gjeni videoklipin

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat