fbpx

Rekord i zi/ Vdesin 4 pacientë te Infektivi, MSH deklaratë urgjente: 93 raste të reja…

Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar pak më parë të dhënat lidhur me situatën nga COVID, duke konfirmuar 4 humbje jete brenda 24-orëve të fundit, si dhe 93 raste pozitive.

Vijon…