fbpx

“Sa të kem unë frymë do…”. Jozefina Topalli bën paralajmërimin e fortë

Topalli1-770x433.jpg

Drejtuesja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli teksa ka komentuar kthimin e saj në politikë, thekson se lëvizja e saj është protestë kundër 3 kryetarëve të partive kryesore.

“Kjo lëvizje është lëvizje protestë kundër tre kryetarëve. Është një mundësi që të çlirohen nga pengmarrja e tyre, nga realitet. Duke qenë një lëvizje protestë, përcjell protestën e çdo qytetari. Sa unë të kem frymë dhe mundësi do bëj betejën time, kundër tre kryetarëve.

Ndoshta sot se besoj por me 25 prill do ndodhin shumë gjëra të çuditshme”, tha ajo.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303