fbpx

Sandër Lleshaj del para kamerave dhe flet hapur për largimin e tij nga qeveria: Asnjë s’është i përjetshëm në…

lleshaj.jpg

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj,ka folur sot hapur për largimin e tij nga qeveria.

Lleshaj deklaroi para gazetarëve se asnjë post nuk është i përjetshëm.

“Posti im s’do jete i përjetshëm. Nuk do jem i përhershëm në qeveri, është e sigurt se s’do të jem më ministër. Asnjë nuk është i përhershëm në një post”, është shprehur Lleshaj shkurtimisht.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303