fbpx

Sherzinger perfekte pranë detit

Këngëtarja e famshme amerikane Nicole Scherzinger çdo here e më shumë po tregohet atraktive në imazhet e saj, shkruan Indeksonline.

Scherzinger edhe pse ka kohë që nuk ka sjell ndonje projekt të ri muzikor ajo është aktive në rrejtin social Instagram ku publikuar disa fotografi dhe ajo duket mjaftë sensuale edhe atraktive.
Nicole siç shihet është duke bërë stërvitje, pasi që ka forma përfekte trupore, e kështu ajo shfaqet pranë detit.

E veshur me një pale bikinengjyrë kafe të errta dhe nuance të bardh, ajo tregon trupin përfekt.

Ndryshe Nicole njihet edhe si ish anëtarja e PussyCat Dolls