fbpx

Shkrumbohen nga flakët 2 automjete gjatë natës, detajet e para

digj-2.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në fshatin Çorraj, Himarë. Mësohet se dy automjete, përkatësisht të tipit Mercedes Benz-ML270 dhe Mercedes Benz furgon, në pronësi të shtetasit A.H janë përfshirë nga flakët. Mësohet gjithashtu se makinat, ishin të parkuara përpara banesës së tij.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të zjárrit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303