31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Sinan Hoxha serish baba? Ja e vërteta

spot_img

Lajmi se këngëtari i famshëm, Sinan Hoxha, do të bëhet baba për herë të dytë ka disa ditë që qarkullon në mediat rozë.  Bashkëshortja e tij, Andrra, ka publikuar një fotografi, ku dallohet me bark të fryrë.

Në një intervistë për RevistaËho, Sinani ka mohuar gjithccka.

“Unë që fle me Andrrën çdo natë s’di gjë, portalet e dinë…Ç’të them, ishalla vjen një fëmijë tjetër kur ta ketë shkruar Zoti dhe jo gazetarët”, – është shprehur Sinani. /real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat